Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Святкування Вознесіння Ісуса нагадує нам про обов’язок свідчити
16:42 Середа 0 562
20-05-2020, 16:42

Папа: Святкування Вознесіння Ісуса нагадує нам про обов’язок свідчити

Святіший Отець нагадав про доручення, яке Ісус залишив учням перед Своїм Вознесінням на неба.
Про це повідомляє Vatican News.

«Вже близьке свято Господнього Вознесіння є для мене спонукою закликати всіх бути великодушними свідками Воскреслого Христа, добре знаючи, що Він завжди з нами і підтримує нас в дорозі», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 20 травня 2020 року, що транслювала з робочого кабінету Святішого Отця в Апостольському палаці у Ватикані. Варто згадати, що якщо в Італії та багатьох інших країнах це свято переноситься на неділю, то у Ватикані відзначатиметься саме завтра.

Звертаючись з окремим вітанням до молоді, похилих віком, хворих і молодят, Папа нагадав, що возносячись на небо, Ісус залишив «програму» для всієї Церкви, що звучить: «Ідіть і зробіть учнями всі народи… навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав». «Нехай же дбання про те, щоб сприяти пізнаванню Христового слова спасіння та свідчити його в щоденному житті стане вашим ідеалом і вашим зобов’язанням», – побажав Святіший Отець.

Новини з Ватикану 11:00 Вівторок 0 128 Вийшла книга про останні години Папи Йоана Павла І Ватиканська Фундація, створена для дослідження життя та спадщини Папи Лючані, започаткувала разом з Ватиканським книжковим видавництвом серію, повністю присвячену цій постаті, розпочавши із ґрунтовної біографії та книги про останні години життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.