Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Франція: уряд порушив свободу віросповідання, постановив адміністративний трибунал
15:01 Середа 0 430
20-05-2020, 15:01

Франція: уряд порушив свободу віросповідання, постановив адміністративний трибунал

Французький уряд допустив серйозне і незаконне порушення свободи культу, – постановила Державна рада, тобто найвища інстанція адміністративної юрисдикції в країні, говорячи про абсолютну заборону релігійних зібрань у місцях культу. Уряд має 8 днів, щоб скасувати цю заборону.

Як розповів прес-секретар французького єпископату, єпископи вітають це рішення. Воно підтверджує те, що раніше багаторазово говорив єпископат, що Церква може забезпечити служіння Літургії із дотриманням санітарних вимог.

«Важливо, щоби були чітко визначені повноваження держави у галузі санітарної безпеки, тобто, наприклад, що держава має право сказати нам, що церкви можуть бути заповнені на третину, що між людьми має бути така, а не інша відстань. Ми визнаємо, що держава має право диктувати такі правила, – сказав прессекретар французького єпископату о. Тьєррі Маньєн. – З іншого боку, ми вважаємо, що спосіб пристосування Літургії до цих правил уже входить до нашої компетенції, звичайно, з урахуванням усіх вимог».

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на Vatican News

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:02 Понеділок 0 95 Архієпископ Юрковіч про інтелектуальну власність і доступ до вакцин Необхідно визнати право на інтелектуальну власність, однак, потрібно уникати встановлення на цьому ґрунті перешкод у доступі до вакцини проти сьогоднішнього вірусу. На цьому наголосив архієпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при структурах ООН в Женеві.