Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Гонконг: загроза епідемії не захитала довір’я до Бога
16:20 Середа 0 540
19-02-2020, 16:20

Гонконг: загроза епідемії не захитала довір’я до Бога

У зв’язку з поширенням коронавірусної пневмонії в Гонконгу з метою обмеження ризику зараження, за рішенням Апостольського Адміністратора Гонконгу, припинено всі публічні богослужіння та Святі Меси. Задля цього відкладено пасхальне хрещення дорослих. Хоч життя Церкви значно ускладнилось, віруючі не втрачають довір’я до Господа.
Про це пише Vatican News.

Апостольський адміністратор Гонконгу кардинал Джон Тонґ Хонг видав розпорядження на декілька тижнів припинити всі публічні богослужіння та Святі Меси на території дієцезії, наголошуючи, що метою цього є максимально обмежити ризик зараження коронавірусом. «Деякі члени Церкви, можливо, розчаровані, однак, кожен може зрозуміти це нелегке рішення у складний час. Ми повинні зберігати довіру до Бога й проявити християнську любов до всіх, що нам близькі, і до всіх людей», – написав кардинал Тонґ.

Він закликав вірних брати участь у богослужіннях, які транслюються по радіо, телебаченні та в мережі інтернету, приймати духовне Святе Причастя, роздумувати над Святим Письмом та молитися Розарій. Далі він пише: «Вдома можемо більше турбуватися про здоров'я своєї сім'ї, особливо про людей похилого віку та дітей. У спільноті можемо допомагати один одному, ділитися протиепідемічними засобами, жити євангельськими чеснотами віри, надії та любові й молитися одні за одних».

Слід згадати, що єпископи Азії, у зверненні, підписаному президентом Федерації азійських Єпископських Конференцій, ввірили заступництву Пресвятої Богородиці з Люрду всіх хворих на коронавірусну пневмонію, заносячи благальні молитви, щоб Пречиста Діва запобігла глобальній епідемії, аби припинилось стрімке поширення цього смертоносного вірусу й люди віднайшли надію та мужність.

Як зазначив отець Ніколя де Франквіль, французький місіонер у Гонконзі, припинення публічних богослужінь ускладнило життя Церкви. З цієї причини цього року відкладено пасхальне хрещення дорослих. Воно відбудуться тільки в неділю П'ятидесятниці. Хрещення готується прийняти понад 3000 дорослих. Він наголосив, що католики з вірою переживають ці нові проблеми, допомагають одні одним та зберігають довір’я до Бога.
Новини зі світу 15:01 Субота 0 103 Пандемія і конфлікти: мир неможливо будувати на голодний шлунок Ділячись своїми думками про стратегії відновлення після пандемії, професорка Католицького Університету Америки та член Ватиканської комісії Covid-19 Меріанн Кузімано Лав, зауважила, що країни, які перебувають у конфліктах, потребують економічного зростання, аби вирватися зі спіралі насильства. Пандемія, натомість, послабивши глобальну економіку, підриває всі миротворчі зусилля.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.