Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Коронавірус: єпископи Азії ввірили хворих опіці Матері Божій Лурдській
14:15 П'ятниця 0 194
14-02-2020, 14:15

Коронавірус: єпископи Азії ввірили хворих опіці Матері Божій Лурдській

З нагоди свята Матері Божої Лурдської Федерація азіатських єпископських конференцій (до складу якої входить єпископат Казахстану, а як асоційовані члени – ординарії Таджикистану, Туркменістану, Киргизії та Узбекистану). Єпископи ввіряють заступництву Пресвятої Богородиці всіх хворих коронавірусом, що «вразив увесь світ, особливо азіатський континент».
У тексті, який підписав президент Федерації Архієпископ Янгона (М'янма) кардинал Чарльз Маунг Бо, зазначається, що коронавірусна пневмонія поширилася приблизно в 30 країнах світу, більшість людей загинуло від неї в Китаї, але окремі випадки захворювань були виявлені практично у всіх азіатських країнах.

 «У цей критичний момент ми хочемо бути поруч і молитися за загиблих, а також за наших братів і сестер, які заразилися цим вірусом, що поширився в Китаї та в усьому світі. Нехай прийме Господь покійних у свій спокій, нехай утішить Він сім'ї і нехай підтримає зусилля китайської громади, яка вже мобілізувалася на боротьбу з епідемією. Ми звертаємося з проханням до всіх єпископів Азії, щоб вони ввірили жертв коронавірусу заступництву Божої Матері здоров'я, Пресвятій Діві Лурдській, пам'ять якої ми святкуємо 11 лютого», – йдеться в тексті.

«Ми підносимо молитви, щоби наша Пресвята Матір прийшла на допомогу і запобігла глобальній епідемії. Ми гаряче взиваємо до Її материнського захисту, щоби припинилося стрімке поширення цього смертоносного вірусу і люди знайшли надію і мужність. Ми довіряємо Її чудодійним долоням зцілення хворих».

Текст Федерації азіатських єпископських конференцій закінчується словами: «У ці трагічні моменти нехай буде наша Мати Марія, яка стояла під Хрестом свого вмираючого Сина Ісуса, стовпом сили і маяком надії для медичних працівників, які ризикують життям заради порятунку життя заражених».

Джерело: Католицький оглядач

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:31 Середа 0 78 Луїджі Джуссані – священик, що показав красу християнства «Хто хоча б раз зустрівся з його глибоким, але водночас лагідним поглядом, який пронизував душу, цього ніколи не забуде, але постійно носить це у своєму серці. Це наче бачити Ісуса в цьому погляді. Зараз, як ніколи, в моменти страху та розгубленості нам потрібен цей погляд».