Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на відкриття виставки «Репресована духовність» у Львові
13:01 Четвер 0 135
9-09-2021, 13:01

Запрошуємо на відкриття виставки «Репресована духовність» у Львові

10 вересня 2021 року у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії відбудеться відкриття виставки, присвяченої репресіям проти Римсько-Католицької церкви в Україні.  
Метою виставки є інформування світового та українського співтовариства про переслідування комуністичною владою священнослужителів,
боротьбу з релігійними організаціями та репресіями проти віруючих в період з 1920 по 1939 роки на території Одеської області.

«Духовенство, як і інші верстви українського населення, пройшли через терор і репресії, коли радянська влада фізично винищувала та змушувала Церкву піти у підпілля на довгі роки», — розповідає керівник громадської організації  «Україна — це Я» Олександр Чернега.

Відкриття виставки: 10 вересня, о 16:30. 

Місце проведення: Катедральний Собор Успіння Пресвятої Діви Марії Львівської архідієцезії Римсько-Католицької церкви в Україні, м. Львів, пл. Катедральна,1. 

Виставка діятиме у Львові  до 27 вересня 2021 року. 

Нагадуємо, дана виставка вже була представлена в Одесі та Києві.  Подальша презентація запланована в інших містах України та Польщі.
Оголошення 12:01 Субота 0 111 Домініканці у Харкові запрошують на чергові семінари Домініканської школи віри Домініканці у Харкові сердечно запрошують до участі в Домініканській школі віри молодь, студентів, осіб дорослих та старших, а також духовенство і богопосвячених осіб – всіх, хто зацікавлений в розширенні своїх знань з предмету філософської та теологічної християнської думки і хочуть ще краще зрозуміти свою віру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.