Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Тебе, Боже, славимо: святкування 25-літнього ювілею служіння Сестер Святого Йосифа в Стрию
10:10 Середа 0 350
16-10-2019, 10:10

Тебе, Боже, славимо: святкування 25-літнього ювілею служіння Сестер Святого Йосифа в Стрию

14 жовтня 2019 року відбулося святкування 25-літнього ювілею служіння Сестер Святого Йосифа в Стрийській парафії Різдва Пресвятої Діви Марії. Чверть століття тому перші сестри, а саме с. Іґніс Фліс CSSJ та с. Антоніна Камілевська CSSJ прибули до Стрия, творячи одну з перших спільнот в незалежній Україні.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Сестри повернулися після багатьох років вигнання з львівської землі, на якій з Божого натхнення та ініціативи св. о. Зиґмунда Гораздовського виникло Згромадження.


Подячну Святу Месу за 25 років свідчення про Присутність Господа та Його любов до нас сестрами Святого Йосифа, очолив Львівський Митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили разом з ним о. Ян Нікель, перший настоятель парафії, який запросив сестер, о. Юзеф Легович та теперішній настоятель о. Войцех Буковєц, священники, які протягом цього часу працювали в Стрию, а також священники, які тепер працюють у Стрийському деканаті.


На радісну урочистість прибула з Кракова Генеральна Настоятелька с. Яна Пшетак, Настоятелька Української Делегатури с. Тобіаша Сємек та сестри, які працювали в цьому місці. У вдячній молитві з’єдналися також Сестри Служебниці ПДМ, благодійники спільноти, парафіяни, співпрацівники Навчально-Виховного Центру св. Зигмунда, дошкільнята та їхні батьки.


Після Літургії зі словами вдячності, привітань та побажань виступили Настоятелька Української Делегатури с. Тобіаша, парафіяни, співпрацівники і дітвора.

Далі святкування перейшло на територію монастиря Сестер та Центру св. Зигмунда, де знаходиться дошкільний заклад, який функціонує від 2007 року, огортаючи опікою та християнським вихованням близько 65 дітей. Там на гостей чекала імпровізована історична вистава фотографій з історії стрийської спільноти та смачний почастунок.

«Тебе, Боже, славимо!» - такими словами почав свою проповідь Львівський митрополит і саме ці слова відображали піднесений настрій учасників ювілейних святкувань.

с. М. Тетяна Матійчук

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий