Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Дякуймо Богові за добро, яке Він довершив через Йоана Павла ІІ
19:15 Середа 0 136
16-10-2019, 19:15

Папа: Дякуймо Богові за добро, яке Він довершив через Йоана Павла ІІ

В річницю обрання Кароля Войтили на Петрове служіння, Папа Франциск вказав на постійну актуальність його заклику відкрити серце для Христа.
Про це повідомляє Vatican News.

Загальна аудієнція, що відбувалася на площі Святого Петра у Ватикані в середу, 16 жовтня 2019 р., збіглася із 41-ю річницею обрання Йоана Павла ІІ. Вітаючи польських прочан, Папа Франциск присвятив кілька слів своєму святому попередникові:

“ Дорогі браття й сестри, сьогодні спогадуємо вибір кардинала Кароля Войтили на Петровий престол. Дякуймо Богові за кожне добро, яке довершилося в Церкві, світі та людських серцях через слова святого Йоана Павла ІІ, його діла та святість. Пам’ятаймо, що його заклик відкрити серця для Христа завжди актуальний. За його заступництвом прошу в Господа щедрих дарів Святого Духа для вас усіх, ваших родин, громад і всієї Церкви. ”

Радість бути християнами

Промовляючи, як звичайно, наприкінці зустрічі до молоді, хворих, похилих віком і молодят, Папа Франциск нагадав, що через два дні вшановуватиметься пам’ять святого Луки, «євангелиста, який найкраще об’являє серце Ісуса та Його милосердя». «Нехай же це свято допоможе всім наново відкрити радість буття християнами, свідками Господньої доброти», – побажав він.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий