Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: молитва, що єднає розлучених
19:00 П'ятниця 0 271
11-10-2019, 19:00

З Марією за руку: молитва, що єднає розлучених

Свідчення про силу Розарія в житті сестри Клари з Ірландії, яка є місіонеркою у Міжнародному Альянсі Святого Сімейства і супроводжує фігуру Матері Божої Фатімської під час перегринації в Україні (11-13 жовтня 2019). 
Я є тут завдяки Марії. У мене була звичайна католицька сім’я в Ірландії. Коли мені було 7 років, мої батьки розлучились. Для мене це був важкий час, я вирішила молитися Розарій щовечора за нашу сім’ю. Саме Розарій, бо ірландці дуже люблять Богородицю. Коли мені було 15 років — мої батьки знову почали жити разом. Я вірю, що це була допомога Богородиці. Я переконана: якщо найслабша сім’я молиться Розарій, то вона буде збережена.

Будь–де, куди Діва Марія «йде» через свої зображення, фігури — відновлюється віра, відновлюється сім’я. Це актуально особливо сьогодні, коли Церква і світ переживають мертві часи. Як Марія, стоячи на Голгофі під хрестом вмираючого Сина, так і сьогодні стоїть біля своїх дітей, підтримуючи Церкву, рятуючи світ.

Послання Фатіми - це послання для молодих і старших, для багатих та бідних, для комуністів, для всіх... Коли Марія приходить, Вона несе нам надію на спасіння для всіх.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий