Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: Матінка Божа є просто неймовірна!
18:30 Середа 0 179
16-10-2019, 18:30

З Марією за руку: Матінка Божа є просто неймовірна!

Ніколи не можемо трактувати молитву як чарівну паличку, яка автоматично дає нам усе, про що молимось. Запорукою дієвої молитви є наша віра. Просімо про примноження нашої віри, аби ми палко і віддано молились Розарій.  
Життя було на грані матеріального та морального «дефолту». Не виходило в особистому житті, дуже довго не міг знайти роботу, зламався автомобіль, у родині важкі випробування: племінник у глибокій депресії, сестра на грані розпачу, через розлучення. Почали молитися з мамою по телефону Розарій та молитву до Матері Божої, що розв'язує вузли, яку ненароком знайшов на підвіконні у гуртожитку. На 6-й день молитви мені подзвонили одночасно два роботодавці. Пропозиція була просто неймовірна. Притому, що вони ще й змагалися між собою, щоб переманити мене на свій бік, збільшуючи заробітну плату.

Отримавши хорошу роботу, я почав молитись Розарій за племінника та сестру. На 6-й день молитви племінник вийшов з депресії так, наче її ніколи не було. Сестрі також прийшло глибоке полегшення.

Зробив пропозицію нареченій. Почали молитись Розарій за автомобіль, щоб був нам на весілля. Не пройшло і тижня, як Матінка Божа послала людей, через яких вдалося замовити автомобіль з-за кордону. І от він уже в нас. У дуже доброму стані. І не просто автомобіль, а майже, як лімузин: з білим шкіряним салоном, і такою комплектацією, про які ніколи навіть не мріяли!

Чуда продовжуються і продовжуються! Матінка Божа є просто неймовірна!

Іван, 35 років, Київ

Зображення: Daniel Bizzo 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий