Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відбулась зустріч служителів "Домашньої Церкви"
20:46 Середа 0 369
16-10-2019, 20:46

Відбулась зустріч служителів "Домашньої Церкви"

16 жовтня в Дієцезіальному Центрі Руху "Світло-Життя" Київсько-Житомирської дієцезії, що знаходиться в с. Корчак (під Житомиром) відбувся День Спільноти для священників, котрі служать в "Домашній Церкві". 
Учасників зустрічі гостинно приймав настоятель місцевої парафії і Модератор Центру о. Олег Сартаков. Зустріч розпочалась із виставлення Пресвятих Дарів і молитви Розарію. Святу Месу очолив о. Ярослав Гонсьорек, модератор Руху в Україні, у співслужінні 15-х священників.

На початку Євхаристії головний целебранс пригадав, що сьогодні, 16 жовтня 41 рік тому був обраний папа Йоан Павло ІІ, котрий був близьким товаришем Слуги Божого о. Франциска Бляхницького, засновника Руху. Під час проповіді учасники зустрічі почули запрошення придивитись до свого життя та уникати фарисейства, про яке говорить Ісус в Євангелії на сьогоднішній день. 


Після смачного обіду, який приготували місцеві парафіяни, відбулась робоча зустріч, під час якої обговорювали роль священника в "Домашній Церкві". Також пара Країни, подружжя Каганович, і пара Дієцезіальна, подружжя Кулик, поділились досвідом перебування та служіння у Русі.


Братерська зустріч закінчилась благословенням модератора о. Ярослава і словами: "Світло Христа нехай залишиться з нами, а ми будемо Його свідками і понесемо Його між людьми".

За все слава Богу!

Отець Віталій Квапіш, модератор "Домашньої Церкви" в Київсько-Житомирській дієцезії

Фото - о. Христофор Урбанський OCD

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:05 Четвер 0 50 Вікендові реколекції “Celle di Cortonа” у Красилові Вихідні, з 25 по 27 жовтня, ми, Францисканська Молодь, провели разом у Красилові, де відбувались чергові реколекції під назвою Celle di Cortona. У це невелике містечко з’їхались молоді люди звідусіль: з Києва, Дніпра, Львова, Вінниці, Хмельницького, Староконстянтинова і т. д.