Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ІV Всеукраїнське паломництво Лицарів Колумба до санктуарію Матері Божої Летичівської
09:04 Середа 0 137
16-10-2019, 09:04

ІV Всеукраїнське паломництво Лицарів Колумба до санктуарію Матері Божої Летичівської

Найчисельніший чоловічий, братерський орден Католицької Церкви – Лицарі Колумба зібралися 12-13 жовтня на ІV Всеукраїнське паломництво у санктуарії Матері Божої Летичівської.
Про це повідомляє сайту "Лицарі Колумба".


У суботу, 12 жовтня, з різних куточків України до Летичева приїхало близько 60-ти лицарів Колумба зі своїми сім’ями. Серед присутніх були також єпископ – ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, представники ордену францисканців, римо-католицькі та греко-католицькі священники.

Святу Месу очолив владика Леон. Демонструючи свою міцність віри, у своїй проповіді ординарій зазначив, що лицарі Колумба є прикладом мужнього та набожного чоловіка католика, і відзначив важливість служіння людям через вчинки милосердя, які є одними з основних принципів Ордену. Розкрив деякі особливі сторони молитви Розарію, і як лицарі повинні її використовувати у повсякденному житті. Особливо можна підкреслити серйозний та гумористичний підхід владики, що надає можливість більш глибше відчути важливість проповіді та настанов.


Після Святої Меси відбулася ініціація братів на 3-й ступінь лицарства.

У рамках паломництва відбулися реколекції для дружин лицарів. Отець Сергій Хитрий, віце-ректор семінарії у Городку, розповів про роль жінки в подружжі і про зміцнення сім’ї.


На наступний день після ранкової Меси відбулася конференція для подружніх пар на тему лицарства та подружжя.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий