Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Місця проведення Дня втраченої дитини
16:50 Четвер 0 466
10-10-2019, 16:50

Місця проведення Дня втраченої дитини

Щороку 15 жовтня відзначається День втраченої дитини. Повідомляємо про місця, де будуть цього року проведені спеціальні молебні та зустрічі для тих, хто пережив втрату дитини.  
«Нас утішає усвідомлення, що немає повного знищення тих, хто вмирає, а віра запевняє нас, що воскреслий Господь ніколи нас не покине. Так ми не даємо смерті “отруїти наше життя, знищити наші почуття, кинути нас у темну безодню”. Біблія говорить про Бога, що створив нас із любові і вчинив, щоб наше життя не закінчувалося зі смертю. […] Наші близькі не зникли в темряві пустки: надія переконує нас, що вони – у добрих і сильних руках Бога» (Amoris Laetitia, 256).

«Дитина, яка помирає у будь-який момент життя, навіть до свого народження, — це така сама людина, як ти або я. Вона заслуговує на повагу, любов і пам’ять».

Запрошуємо батьків, які втратили дитину через смерть у лоні матері, викидень, мертвонародження… їхніх близьких та друзів… усіх, хто не встиг цю дитину пригорнути, кому не дано було разом іти по життю…

Цього дня осиротілі батьки мають змогу відкрито згадати про своїх дітей, що померли ще до народження внаслідок викидня, передчасної смерті чи з інших причин. Через спільну молитву, участь у Службі Божій батьки зможуть виразити свою любов, яка надалі триває, і сказати іншим, що ці діти дуже важливі для них, і що вони хочуть, щоб інші також їх шанували. Багато батьків, особливо матерів, після смерті своєї дитини, про яку іноді знали тільки вони, часто залишаються сам-на-сам зі своїм горем. Безліч запитань: чому так сталося; де зараз моя дитина; невиражений жаль; претензії до Бога та інших; байдужість оточення до того, що сталося, — все це породжує глибокий смуток, а іноді навіть призводить до депресивних станів.

Прийдіть, щоб про це порозмовляти, спільно помолитися, згадати про ваших діток та підтримати одне одного у цьому нелегкому досвіді.

м. Хмельницький, храм Христа Царя Всесвіту, проспект Миру, 55. 18.30 – Розарій у намірах померлих дітей та їхніх батьків із запаленими свічками пам’яті, 19.00 – Служба Божа в намірах осиротілих батьків та їхніх рідних, 20.00 – конференція на тему: «Якою є наша надія після пережиття втрати дитини».

м. Київ, храм Св. Миколая, вул. Велика Васильківська, 75. Програма: 17.30 – Спільна зустріч (спілкування, свідчення), 18.30 – Служба Божа, 19.15 - Розарій з тематичними роздумами.

м. Київ, храм святого Олександра, вул. Костьольна, Програма: 19.00 – (після Меси) Привітання і пояснення про 15-те жовтня; 19.15 - Свідчення; 19.30 -Молитва у стилі Тезе із запаленими свічками пам’яті про втрачених дітей; спілкування, закінчення біля 20:40.

м. Київ, Парафія Марії Матері Церкви, бул. Перова 1б. Програма: Початок о 18.15 вступним словом (перед Службою Божою у намірах осиротілих батьків та їх родин); далі - Служба Божа, свідчення, Розарій з тематичними роздумами, інформація на тему: "Де шукати допомоги батькам після втрати? Як ми їм можемо допомогти?"

м. Андрушівка, парафія Св. Власа, вул. Київська, 7. Програма: 17:00–спільна зустріч, Служба Божа, Розарій з тематичними роздумами.

Мукачівська дієцезія римсько-католицької Церкви. В дієцезії по парафіях проводитиметься молитовний вечір з виставленням Пресвятих Дарів.

Більше інформації на тему втрати дитини можна знайти у «Міні-порадник для батьків померлої до народження дитини, а також для друзів цих батьків». Замовлення за адресою: Католицький Медіа-Центр Конференції єпископів РКЦ в Україні, Видавничий відділ

вул. Срібнокільська, 8/394, м. Київ, 02095, за тел.: 097 965 0794 або 044 572 6986

Зображення: polki.pl 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий