Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Підсумки візитації у паллотинів
10:03 Вівторок 0 513
15-10-2019, 10:03

Підсумки візитації у паллотинів

14-16 жовтня в Одесі проходить зібрання Паллотинської делегатури Матері Божої Фатімської (Товариство Католицького Апостольства).
У зібранні беруть участь 21 священник, які служать в Україні. Перший день з’їзду присвячений підсумку візитації, генерального візитатора о. Адама Голець SAC, яка тривала від 1 до 13 жовтня. Протягом трьох днів паллотинська спільнота планує затриматися над рефлексією ситуації паллотинської спільноти в Україні та світі, поділитися досвідом душпастирського служіння в окремих парафіях та апостольських діяннях делегатури.


Зібрання делегатури це зустріч усіх священників-паллотинів, які служать в Україні. Зустріч проходить два рази на рік в різних місцях паллотинського служіння в Україні.


Товариство Католицького Апостольства було засновано в Італії римським священником святим Вікентієм Паллотті. Окрім св. Вікентія, до слави вівтаря були зараховані бл. Юзеф Янковскі та бл. Юзеф Станек священники з Польщі, італійка бл. Елізабетта Санна, а також німець Ріхард Генкес. На даний час отці паллотини працюють у 52 країнах, а сестри – в 20.

О. В'ячеслав Гриневич SAC

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:05 Четвер 0 50 Вікендові реколекції “Celle di Cortonа” у Красилові Вихідні, з 25 по 27 жовтня, ми, Францисканська Молодь, провели разом у Красилові, де відбувались чергові реколекції під назвою Celle di Cortona. У це невелике містечко з’їхались молоді люди звідусіль: з Києва, Дніпра, Львова, Вінниці, Хмельницького, Староконстянтинова і т. д.