Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Учасниці гуманітарних місій – знак Божої близькості
12:10 Вівторок 0 626
20-08-2019, 12:10

Папа: Учасниці гуманітарних місій – знак Божої близькості

Глава Католицької Церкви приєднався через Твіттер до відзначення Всесвітнього дня гуманітарної допомоги.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

“Сьогодні згадуємо всіх відважних жінок, які виходять назустріч братам і сестрам, які перебувають в труднощах. Кожна з них є знаком Божої близькості та співчуття. #WomenHumanitarians”

Такий твіт Папа Франциск поширив у понеділок, 19 серпня 2019 р., з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. Його проголосила ООН, щоб вшанувати учасників гуманітарних місій, що служать в усіх кінцях світу, спогадуючи також тих, які загинули, допомагаючи потребуючим і найуразливішим.

На передовій численних фронтів

Цьогорічне відзначення присвячене жінкам, які за словами Генерального Секретаря ООН Антоніо Ґутереша, «перебувають на передовій на різних фронтах, позначених численними трагедіями». Вони присутні в регіонах епідемій, в країнах, де не припиняється гуркіт зброї, на теренах, де перебуває під загрозою продовольча безпека. Вони перебувають поряд з найбільш потребуючих у країнах, розтерзаних конфліктами та бідністю, часто ризикуючи своїм життям, аби рятувати інших. Власне, відзначення всесвітнього дня призначено на 19 серпня, спогадуючи бомбардування осередку ООН у Багдаді в 2003 року, внаслідок якого загинуло 22 людини. Згідно з даними ООН, сьогодні майже 132 мільйони людей у 42 країнах світу потребують гуманітарної допомоги.
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 135 Папа: «Далі молімося за мир в Україні та в усьому світі» Папа Франциск побажав, аби криза, спровокована війною в Україні, стала викликом для мудрих державних мужів у будуванні миру, що ґрунтується не на рівновазі озброєнь і страхові, але на взаємній пошані між народами і цивілізаціями.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.