Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
10:14 Понеділок 0 180
19-08-2019, 10:14

Храмове свято у Смілі

17 серпня 2019 року відбулося Храмове свято у смілянській парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії.

Парафія невеликого райцентру відома завдяки відновленій чудотворній іконі Матері Божої Смілянської та величному костьолу, що був збудований на початку ХІХ століття й зараз потребує серйозної реставрації.
Службу Божу відслужив отець Леонід Ліпецький з Олевська, йому допомагали отець Станіслав Інжиєвський з Києва, отець Віталій Потемковський з Тального та отець Альберт Гаспарян, який раніше опікувався парафією в Смілі, а нині служитиме в Умані. Міністрантом був Станіслав Степанчук з Черкас. На відпуст приїхали католики з Капітанівки й Черкас.
Натхненно звучали молитви під час адорації Пресвятих Дарів, особливо – про відновлення храму.
На закінчення гостей запросили до спільної трапези просто неба, де всі мали можливість поближче познайомитися з місцевими вірянами.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.