Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» Відпустова Урочистість в парафії св. Клари, с. Городківка
17:31 Неділя 0 72
11-08-2019, 17:31
--- 72 0

Відпустова Урочистість в парафії св. Клари, с. Городківка

Сьогодні, віряни села Городківка, вшановували св. Клару, головну покровительку парафії в с. Городківка, Андрушівського району.
Очолив святкову Святу Месу о. Ігор Скомаровський,  духовний отець Вищої Духовної семінарії у   Ворзельської. Він поділився спогадами свого служіння в цій парафії 19 років тому.  А в проповіді наблизив святість святої Клари, та заохотив наслідувати її чесноти.
На Урочистості були присутні парафіяни з Ружинського деканату: м. Андрушівка, с. Червоне, с. Забара, с. Стара Котельня, с. Новоівницьке,  парафіяни з м. Житомира, м. Бердичева. Після Служби Божої відбулася  Євхаристійна процесія. 

А після благословення всі почастувалися смачним обідом.

Запрошуємо всіх охочий через рік!
о. Руслан Демчук

https://kzd.org.ua/news/vidpust-sv-klary-v-s-gorodkivka

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
--- 15:18 Субота 0 502 Папа про священицьку формацію: Піддатися дії Бога та співпрацювати з Ним
Священицька формація залежить, насамперед, від Божої дії в нашому житті, а не від нашої діяльності, та є завданням, що вимагає відваги дозволити Господеві формувати себе, аби Він перемінював наші серця та життя. Про це пригадав Папа Франциск, зустрічаючись у суботу, 7 жовтня 2017 р., з учасниками міжнародного симпозіуму, присвяченому програмі священицької формації, який організувала Конгрегація в справах духовенства. За його словами, ця тема є визначальною для місії Церкви, оскільки «оновлення віри та майбутнє покликань можливі лише тоді, коли маємо добре сформованих священиків».