Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » XXVІ Подільське паломництво в Любарі
13:02 П'ятниця 0 250
14-07-2017, 13:02

XXVІ Подільське паломництво в Любарі

13 липня близько 300 паломників, які вже третій день прямують по дорозі до Бердичева, перетнули кордон з Київсько – Житомирською дієцезією.
На початку містечка їх зустрічали парафіяни разом з настоятелем о. Віталієм Умінським. Спільна молитва про мир в Україні та покроплення свяченою водою це традиційні атрибути зустрічі паломників. До смт. Любар Житомирської області, на зустріч з паломниками приїхав єпископ Віталій Кривицький, щоб разом з паломниками та всіма священиками молитись під час Святої Літургії.Під час проповіді єпископ пригадав, що Ісус розсилає своїх Апостолів проповідувати, і ми маємо таку ж місію. Одного року, коли сам єпископ ходив в паломництво, було сухе літо. Паломники йшли, а люди просили про молитву за дощ. І коли паломництво увійшло в Бердичів, Господь подарував рясний дощ. Паломник це той, який також має залишити після себе про плоди і має молитись за інших. Йдучи полями, селами, містами варто просити про благословення для інших.Стомлені, обпечені сонцем та скроплені дощем, в спортивному залі місцевої гімназії, вони мали відпочинок та укріплення Словом Божим та Тілом Христовим. Третій день паломництва, зазвичай є важким. Попереду ще два дні дороги. І тому, слово розради та підтримки, а також благословення від єпископа Віталія – додають сили.А вечеря, яку приготували місцеві мешканці разом з братами – капуцинами додасть фізичної справності. Змучені, але щасливі паломники залишились на ночівлю в гімназії та в приміщенні Дитячого центру Денної опіки «Карітас – Спес».Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія
По темі:
Перше велопаломництво до Бердичева
Завершилося XV Паломництво миру і поєднання до санктуарію Матері Божої Більшівецької
Летичів: урочистість Пресвятої Богородиці очолив архієпископ Мечислав Мокшицький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).