Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Бердянську відбулися реколекції для духовенства Харківсько-Запорізької дієцезії
11:01 Вівторок 0 186
19-10-2021, 11:01

У Бердянську відбулися реколекції для духовенства Харківсько-Запорізької дієцезії

З 11 по 14 жовтня 2021 року в осередку «Карітас-Спес» в Бердянську, Запорізької області відбулися реколекції для духовенства Харківсько-Запорізької дієцезії під гаслом: «Віра, пробачення, тотожність Сина».
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.


Реколекції були організовані та проведені громадським об’єднанням вірних Варшавської архідієцезії «Будинок Завіту» на чолі з отцем Матеушем Антоняком та керівником спільноти Міхалом Гжанкою.


Активними учасниками духовної віднови були ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук, єпископ-помічник Ян Собіло та священики.


З 15 по 16 жовтня єпископ Павло Гончарук провів застрічі з представниками таких дієцезіальних рухів та спільнот, як «Школа євангелізації святого Андрія», «Спільнота Галилея», ХСП Маріуполь - Піонерське Дитячий центр «Ковчег». На них керівники відзвітували про діяльність спільнот за минулий рік, обговорили стратегії їхнього подальшого розвитку.


Також священики мали робочу зустріч із єпископом-ординарієм Павлом Гончаруком та єпископом-помічником Яном Собіло. На цій зустрічі обговорили поточні дієцезіальні та душпастирські питання, першочерговим серед яких було відкриття Синоду єпископів, присвяченого темі синодальності в Церкві.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.