Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Релігійні лідери Великобританії проти асистованого самогубства
16:00 Четвер 0 137
21-10-2021, 16:00

Релігійні лідери Великобританії проти асистованого самогубства

Очільник Єпископської Конференції Англії та Уельсу, Глава Англіканської Співдружності та Головний Рабин Об’єднаних єврейських конгрегацій опублікували спільну заяву, в якій висловлюють свою стурбованість з приводу законопроекту про асистоване самогубство.
Про це повідомляє Vatican News.

«Ми вважаємо, що метою співчутливого суспільства повинно бути сприяння життю, а не прийняття асистованого самогубства», – наголошують у спільній заяві очільник Єпископської Конференції Англії та Уельсу (Cbbew) кардинал Вінсент Ніколс, Глава Англіканської Співдружності Кентерберійський Архиєпископ Джастін Уелбі та Головний Рабин Об’єднаних єврейських конгрегацій Великобританії та Співдружності Ефраїм Мірвіс. Ця заява великобританських релігійних лідерів зумовлена тим, що в п’ятницю 22 жовтня 2021 року у Палаті лордів Великої Британії відбудеться друге читання законопроекту про асистоване самогубство для невиліковно хворих людей, яким, згідно з прогнозом медиків, залишилося жити менше шести місяців.
Релігійні лідери вказують на ризики та небезпеки, що можуть виникнути у випадку затвердження цього законопроекту, та на практичні недоліки запропонованих гарантій.

«Згідно з вірою кожного з нас, ми вважаємо, що кожне людське життя є дорогоцінним даром Творця, і його слід підтримувати та захищати», – підкреслюють вони, закликаючи віруючих різних релігій, а також всіх людей доброї волі, розділити їхню стурбованість тим, «що політична стратегія чи дія, які можуть поставити багато уразливих людей у ще більш уразливе становище, не служить спільному добру».

На противагу цьому законопроектові, релігій лідери закликають вжити необхідних заходів для того, щоб забезпечити усім високоякісну паліативну опіку.
Новини зі світу 14:01 Середа 0 91 Церковна асамблея Латинської Америки: адорація вчить прислухатись до братів та сестер Місія й синодальність були ключовими словами кардинала Уелле, Префекта Конгрегації у справах єпископів, під час відкриття Церковної асамблеї Латинської Америки та Карибського басейну.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.