Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Апостольський Престол запевняє Україну у подальшій підтримці
13:00 Четвер 0 445
21-10-2021, 13:00

Апостольський Престол запевняє Україну у подальшій підтримці

Про це було повідомлено під час зустрічі 18 жовтня 2021 р. у Ватикані, що відбулась у рамках візиту заступника міністра закордонних справ України Миколи Точицького до Ватикану та Італійської Республіки.  
«Ми цінуємо і розраховуємо на подальшу підтримку України з боку Святого Престолу», – про це заявив Микола Точицький на зустрічі з заступником секретаря з міждержавних відносин Святого Престолу монсеньйором Мірославом Ваховським, повідомляє сторінка Посольства України при Святому Престолі.

Заступник Міністра Точицький висловив вдячність Святому Престолу за увагу Його Святості Папи Франциска до ситуації в Україні на фоні російської агресії. Сторони відзначили важливість відновлення роботи моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

У свою чергу, монсеньйор Ваховський запевнив українську сторону у подальшій підтримці Святим Престолом нашої держави, а також, що Папа Франциск уважно стежить за ситуацією в Україні.

Нагадуємо, у квітні цього року було повідомлено, що Папа Франциск готовий стати посередником у зустрічі Президента України з Володимиром Путіним. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.