Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Створено новий орган для підтримки душпастирства в Амазонії
14:02 Четвер 0 246
21-10-2021, 14:02

Створено новий орган для підтримки душпастирства в Амазонії

Завданням організації, що є плодом ватиканського Синоду, присвяченого місії Церкви в Амазонському регіоні, є координувати душпастирську діяльність церковних структур, які здійснюють свою місію в цій частині світу.
Про це повідомляє Vatican News.

Папа Франциск канонічно створив Церковну Конференцію Амазонії (Conferencia Eclesial de la Amazonía), «доручаючи їй завдання підтримувати спільну душпастирську працю церковних адміністративних одиниць Амазонії та сприяти якомога більшій інкультурації віри в цьому регіоні». Про це читаємо в повідомленні Конгрегації в справах єпископів.

В заувазі, поширеній у середу, 20 жовтня 2021 року, нагадується про те, що серед пропозицій, вміщених у Кінцевому документі Синоду про Амазонію, було створення постійного єпископського органу в цьому регіоні. Під час своєї асамблеї, що відбувалася наприкінці червня 2020 року, зацікавлені ієрархи прийняли рішення про створення Церковної Конференції Амазонії.

Налаштований з прихильністю до цієї ініціативи, Папа Франциск доручив Конгрегації в справах єпископів супроводжувати процедуру створення нового органу, надаючи всю необхідну допомогу, а під час аудієнції, наданої Префектові 9 жовтня 2021 року, він канонічно утворив згадану структуру як церковну юридичну особу. Статути будуть передані Святішому Отцеві для необхідного затвердження після завершення опрацювання.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.