Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » VIII Всеукраїнське паломництво медичних працівників до Бердичева
10:01 Понеділок 0 317
18-10-2021, 10:01

VIII Всеукраїнське паломництво медичних працівників до Бердичева

16 жовтня, з нагоди літургійного спомину святого Луки Євангеліста, який є покровителем лікарів, у Всеукраїнському cанктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві, відбулося традиційне паломництво медичних працівників.
Організатором та ідейним натхненником паломництва є єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії.

Розпочалося паломництво з реєстрації та представлення учасників, які прибули з різних містечок України. Цього року до Бердичева прибули понад 40 медичних працівників з Одеси, Луцька, Хмільника, Хмельницького, Жмеринки, Києва та Ворзеля. Також до них доєдналися і медичні працівники міста Бердичева.


Від імені господарів санктуарію, братів босих кармелітів, учасників привітав отець Павло Ферко OCD.

Конференцію на тему: «Досвід воскресіння, подолання страху та смерті» для учасників паломництва виголосив отець Ігор Скомаровський з Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі.


У своїй конференції, отець Ігор, особливу увагу звернув на духовний та психологічний аспект страху, розповів, де ми можемо прочитати про страх у Біблії, як переживали страх апостоли, а також який був досвід воскресіння через подолання смерті на прикладі Ісуса Христа та святого Апостола Петра.


По завершенню конференції відбулася молитва Розарію. Головною частиною паломництва стала Свята Меса, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський, а йому співслужили священики, які прибули з лікарями на паломництво.


«Слово, яке ми з Вами чули у сьогоднішніх читаннях, говорить нам про віру, яка спасає, і яка має, в першу чергу, проявлятися в наших ділах. Віра є даром Бога, тому ми маємо просити, щоб у кожного із нас була жива віра, яка б проявлялася в нашому житті», – розповів у проповіді єпископ Віталій.


Завершальним етапом паломництва став смачний обід для учасників паломництва.

Максим Железницький
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.