Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Підготовчий документ та Путівник Синоду тепер українською!
17:00 Середа 0 752
20-10-2021, 17:00

Підготовчий документ та Путівник Синоду тепер українською!

У вересні Генеральний Секретаріат Синоду Єпископів оприлюднив документи, які покликані спрямувати синодальний шлях, розпочатий Церквою цього року. Документи відтепер доступні українською мовою.  
Підготовчий документ та Путівник товаришуватимуть Церкві під час дієцезіального етапу Синоду 2021-2023.

Підготовчий документ – це, насамперед, інструмент, який повинен посприяти першому етапові, що полягає в слуханні Божого люду в місцевих Церквах, що розпочався 17 жовтня та триватиме до лютого 2022 року. Путівник, натомість, задуманий як посібник для дієцезіальних референтів, щоб приготувати цей процес; у ньому запропоновані молитви, приклади з попередніх синодів, словник термінології для синодального процесу, тощо.

В основі обох публікацій лежить сутнісне запитання: «Яким чином сьогодні, на різних рівнях (від місцевого до вселенського), відбувається оте “прямувати разом”, що дає Церкві змогу звіщати Євангеліє згідно зі своєю місією, яку їй було доручено. До яких кроків нас спонукає Святий Дух, щоби зростати як синодальна Церква?», повідомлялося раніше.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ:

ПІДГОТОВЧИЙ ДОКУМЕНТ

ПУТІВНИК
Офіційні документи Ватикану 16:01 Середа 0 1 036 Ватикан надав вірянам Київсько-Житомирської дієцезії спеціальні відпусти та папські привілеї З нагоди 700-річниці відновлення єпископської катедри Київсько-Житомирської дієцезії Апостольська Столиця надала всім вірним індульгенцію.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.