Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва за Батьківщину за заступництвом свв. Володимира і Ольги
11:01 Середа 0 1 874
26-01-2022, 11:01
Молитви 1 874 0

Молитва за Батьківщину за заступництвом свв. Володимира і Ольги

Боже, Владико і Царю народів! Просимо Тебе за заступництвом святого Володимира і святої Ольги, покровителів нашої Батьківщини: наповни нас силою Твого Духа. Даруй нашим серцям мир, укріпи нас в надії на Твою любов. Пробуди в нашому народі прагнення до миру й свободи. Зроби нас здатними творити наше спільне майбутнє.

Боже! Нехай Святий Дух змінює обличчя нашої землі та зміцнює Твій народ; нехай Він допомагає нам зберегти Твоє Царство в особистому й родинному житті кожної людини, в житті суспільства й держави.

Убережи нас від егоїзму, не дозволь, щоб сильніші зневажали слабких. Захисти нас від ненависті та упередженості до людей, які мають інші погляди.

Навчи нас боротися зі злом і допоможи нам у кожній людині, навіть грішній, бачити брата. Навчи кожного з нас помічати власну провину, а не шукати скалки в оці ближнього.

Навчи нас бачити добро всюди, де воно є; надихни нас ревно оберігати його, підтримувати й відважно захищати. Вбережи нас від брехні, яка губить світ. Дай нам мужність жити в правді.

Даруй нам хліб насущний. Благослови наші труди, Боже, Владико і Царю народів! Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом" 


Зображення: omi.org.ua
Молитви 15:00 Субота 1 1 922 Молитва про нові покликання У 2020 році Церква в Україні відзначала Рік молитов про покликання до священницького та богопосвяченого життя. З цієї нагоди була запропонована спеціальна молитва авторства св. Йоана Павла ІІ. З нагоди Тижня молитви про нові покликання молімося нею. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.