Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий настоятель парафії св. Миколая у Києві – о. Павло Вишковський
09:00 Субота 0 574
22-01-2022, 09:00

Новий настоятель парафії св. Миколая у Києві – о. Павло Вишковський

Про це було повідомлено, 21 січня, під час зустрічі делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні та Росії, що відбувається в Обухові. 
Як вже повідомлялося, 20 січня 2022 року отець Павло Вишковський завершив свою третю каденцію настоятеля делегатури. Його наступником став о. Віталій Подолян ОМІ, дотеперішній настоятель київської парафії св. Миколая

Своє призначення настоятелем парафії св. Миколая о. Вишковський прокоментував так: «Отже, Господь посилає мене до багатостраждальної парафії святого Миколая в Києві, де я буду настоятелем чернечої та парафіяльної спільноти. Зі смиренням і послухом я приймаю цей обов’язок, усвідомлюючи велику відповідальність, покладену на мене. Це, передусім, цілковита передача святині у постійне користування парафії – про що віряни безперервно клопочуться впродовж 30 років. Храм обіцяли повернути вже не один раз і не один президент, а проблема й досі залишається не розв’язаною. Тому спільно з Вами, дорогі парафіяни, будемо боротися, щоб влада свої обітниці дотримала; щоб цей «червоний дракон», який довів Божий дім до такої руйнації, назавжди залишив святиню 1 червня 2022 року.

Свої перші слова я хочу скерувати насамперед до всіх парафіян. До тих, які щонеділі є з нами на Євхаристії, і водночас до тих, що через пандемію чи просто через небажання збиратися в підвалі (катакомбах), як у перші віки християнства, залишили парафію. Запрошую Вас усіх на Святу Літургію щонеділі та у свята, а особливо 30 січня, у неділю, о 13:15, коли згідно з Канонічним правом отець декан урочисто довірить мені парафію і введе на посаду настоятеля.

Тому щиро прошу Вас про молитву, щоб я зумів якнайкраще реалізувати Божу волю у цьому служінні. Кожного з Вас доручаю заступництву Пресвятої Богородиці Марії та опіці святого Миколая – покровителя нашої парафії і надзвичайно шанованого святого на українській землі. У нашому храмі маємо його цілющі мощі. Отже, пам’ятаймо про це, якнайчастіше звертаймося до цього Чудотворця в наших потребах і випрошуймо потрібні благодаті для нас самих, для нашої парафії, міста і всієї України».


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.