Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан: вебінар про значення Всесвітнього дня хворого
14:01 Четвер 0 276
27-01-2022, 14:01

Ватикан: вебінар про значення Всесвітнього дня хворого

Віртуальна зустріч, що відбудеться напередодні Всесвітнього дня хворого, присвячена тридцятиліттю ініціативи святого Йоана Павла ІІ.

Про це пише Vatican News.

«Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний (Лк 6,36). Перебувати поруч зі страждаючим на дорозі милосердної любові», – під таким гаслом 11 лютого 2022 року, у базиліці Святого Петра у Ватикані відбудеться урочисте відзначення XXX Всесвітнього дня хворого. Цей день 13 травня 1992 року встановив святий Папа Йоан Павло ІІ.

Окрім Євхаристійного богослужіння, Дикастерія служіння цілісному людському розвиткові організовує також вебінар, щоби підкреслити важливість цієї ініціативи Папи Войтили, яка цього року проводитиметься вже 30-й раз. «Всесвітній день хворого: значення, цілі та виклики», – такою є тема віртуальної зустрічі, яка відбуватиметься 10 лютого від 15:00 до 17:30 римського часу на цифрових платформах Дикастерії.

В комюніке з цієї нагоди зазначається, що Христова Церква також і сьогодні відчуває, що «служіння хворим і страждаючим є інтегральною частиною її місії». Тому Всесвітній день хворого виходить за межі звичайної хронологічної події, але повинен сприйматися як спільна постійна дія всієї Церкви, що ступає поряд зі страждаючими на дорозі милосердної любові.

Вебінар, до участі в якому запрошені відповідальні за душпастирство в сфері охорони здоров’я, медперсонал, капелани та волонтери, буде присвячений представленню історії Всесвітнього дня хворого та аналізові того, яким чином він сьогодні може причинитися до посилення чутливості церковних структур і громадянського суспільства до потреб хворих, які ніколи не повинні бути дискримінованими, відкинутими мов непотріб і забутими, але прийнятими, опікуваними, відвідуваними та любленими як людські особи, гідність яких завжди підноситься понад недугу.
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 76 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.