Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Воскресіння Христове в бердичівському санктуарії
09:21 Понеділок 0 1 163
2-04-2018, 09:21

Воскресіння Христове в бердичівському санктуарії

У суботу, 31 березня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві усі охочі з 9-ї години ранку могли освятити великодні кошики в нижньому храмі, а о 12-й годині на площі перед сходами до храму розпочалась Пасхальна Вілігія, яка згодом продовжилась усередині.

Очолив Літургію та виголосив урочисту проповідь отець Максиміліан Подвіка OCD. Із ним служили настоятель Бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD, отець Юзеф Кухарчик OCD, делегат Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні та інші брати Босі Кармеліти. Також брали участь у літургіях семінаристи: брати Олександр Карчаєв та Маріуш Фаль, Босі Кармеліти, які навчаються у Вищій духовної семінарії святого Йоана Павла ІІ у Кракові.
«Найдорожчі у Воскреслому Ісусові Христі! Зі святом Пасхи, Воскресіння Господнього! Бажаємо Вам відновлення християнської надії у Вашому особистому, сімейному та суспільному житті. Нехай у піднесеному пасхальному настрої наберуть сили старші люди, дорослі, молодь і діти для перемоги добра над злом, любові над ненавистю, для побудови справедливих умов у своєму середовищі та державі», ‒ йдеться у привітанні братів Босих Кармелітів.
А вранці, 1 квітня відбулась Резулекційна урочиста Літургія з процесією навколо мурів санктуарію. На чолі процесії несли хрест і фігуру Воскреслого Ісуса, а також співали великодні пісні. Очолив Літургію отець Павло Ферко OCD.
Поряд із численними бердичівськими парафіянами та гостями міста Воскресіння Господнє у храмі відзначили представники міської влади на чолі з Бердичівським міським головою Василем Мазуром.

Максим Железницький

За темою:
Урочистість Христового Воскресіння у Житомирі
Воскресіння Христове у львівській Митрополичій базиліці
Сила Господнього воскресіння приносить плоди в борозні нашої історії. Великоднє послання Папи «Urbi et Orbi»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий