Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Воскресіння Христове у львівській Митрополичій базиліці
15:37 Неділя 0 390
1-04-2018, 15:37

Воскресіння Христове у львівській Митрополичій базиліці

Удосвіта 1 квітня радісні дзвони на вежі Митрополичої базиліки у Львові сповістили всьому місту Добру новину. Рівно о 7й годині ранку розпочалася Резурекційна процесія довкола головної латинської святині України, яку з Пресвятими Дарами очолив архієпископ, голова Конференції Римсько-Католицьких єпископів України, Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Попереду міністранти несли хрест із червоною єпітрахиллю, яка символізує перемогу Ісуса-Царя над владою смерті, і фігуру Воскреслого Господа. Римо-католики Львова кількісно засвідчили свою віру у Воскресіння Христове.

«Сповнені правди Великоднього ранку, маємо право й обов’язок бути голосом сумління для всього світу, – мовив у проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький. Львівський Митрополит укотре закликав до припинення війни на Сході України: «Від порожнього гробу в нашій катедрі закликаємо: нехай воскресне єдність і злагода нехай воскресне взаємна любов і добро!

Закликаємо так, бо Воскреслий Христос запрошує нас сьогодні відкрити серця дивові нового життя, очікуючи від нас згоди на те, що Він вчинив для мільярдів людей перед нами: бути знаком перемоги добра над злом. Ісус закликає нас знову почати любити, по-новому довіритися Йому і повірити в Нього. Воскреслий Ісус запевняє нас, що так, як Він пережив зло і смерть, так і ми з Його допомогою подолаємо їх».

«Сучасний світ, який бореться з різноманітними проблемами, потребує свідків Воскресіння. Потребує Тебе і мене. Тому проголошуймо, що Христос Воскрес! Проголошуймо, що Любов сильніша за ненависть, а життя сильніше за смерьі.

Проголошуймо, що так, як Христос Воскрес, так і ми воскреснемо, якщо увіруємо і якщо наше життя буде підтвердженням нашої віри. Нехай цей святковий час стане для усіх нас благословенним і радісним. Нехай буде часом єднання в молитві, розмові й сімейних зустрічах. Нехай не буде між нами суперечок і сварок, але нехай нас єднає факт Христового Воскресіння. Дозвольмо Божому Милосердю відновити нас, аби була в нас любов Христа. Нехай ця любов перемінить наше життя, щоби ми були знаряддями Божого милосердя, щоби в нас і довкола нас розквітали справедливість і мир», – закликав Львівський Митрополит Мечислав Мокшицький, побажавши всім вірянам веселих і радісних Пасхальних свят.

Костянтин Чавага

За темою:
Пасхальна Вігілія у львівській Митрополичій базиліці
Літургія Господньої Вечері у Львові
Велика П’ятниця в Митрополичій базиліці Львова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий