Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Великопосні реколекції для Папи та Римської Курії проведе португальський священик
10:34 Понеділок 0 971
29-01-2018, 10:34

Великопосні реколекції для Папи та Римської Курії проведе португальський священик

Отець Жозе Толентіно де Мендонса – 53-річний португальський священик, віце-ректор та викладач Лісабонського католицького університету, консультант Папської Ради в справах культури, дуже відомий у своїй країні теолог і поет проведе Великопосні реколекції для Папи та Римської Курії, що триватимуть з 18 по 23 лютого 2018 року. 2014 року він був офіційним представником Португалії на Всесвітньому дні поезії.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Похвала спразі» – такою буде тема духовних вправ Святого Отця,  що, як і в попередні роки, відбудуться не у Ватикані, а в реколекційному центрі Отців Паулінів «Дім Божественного Учителя», що в містечку Аріччя за 30 кілометрів від Рима. З 2014 року центр приймає Папу та його найближчих сподвижників.

Програма духовних вправ передбачає щоденну Месу, проповідування духовних роздумів, медитацію, адорацію, відправу вечірні та інших молитов із бревіарія.

Під час духовних вправ не буде жодних прилюдних заходів за участі Святого Отця.

Традицію спільних реколекцій Папи та Римської Курії 1925 року запровадив Папа Пій ХІ протягом першого тижня Адвенту – періоду приготування до Різдва. 1964 року Папа Павло VI переніс проведення цих реколекцій на великопосний час. 2014 року Папа Франциск переніс реколекції з Рима до Аріччі.

За темою:
Календар богослужінь Папи на післяріздвяний період
Папа: Яка ж велика благодать мати такого Вчителя і Друга, як Ісус
Папа: Джерело нашої надії це Мати, а не технології чи ідеї
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.