Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Конгрегація богопосвяченого життя організовує конференцію про покликання
09:51 Середа 0 83
29-11-2017, 09:51

Конгрегація богопосвяченого життя організовує конференцію про покликання

«Душпастирство покликання і богопосвячене життя. Горизонти й надія» – таку тему матиме конференція, що проходитиме від 1 до 3 грудня 2017 р. в Папському Університеті «Regina Apostolorum» в контексті приготування до наступного Синоду Єпископів, присвяченого молоді.
Її організовує Конґреґації Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя.

Понад 800 богопосвячених осіб візьмуть участь у конференції для того, щоб обговорити теми, пов’язані з покликанням. У прес-релізі Конґреґації йдеться про те, що останніми роками богопосвячене життя, особливо в деяких країнах, переживає кризу покликань. Відсутність молодого покоління ченців та черниць спричиняє для багатьох інститутів богопосвяченого життя чималі проблеми як для їхнього життя, так і для місії.

Метою цієї конференції є пошук реальних і нових шляхів, користуючись позитивними напрацюваннями минулого, для того, щоб разом шукати обличчя Бога і допомагати молодим людям ставити перед собою правильні запитання, ставати на шлях Євангелія та відкривати його радість.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Кардинал Клементе: семінарія – не для гомосексуалістів
Візит єпископа Віталія Кривицького до спільноти дів консекрованих в смт Коцюбинське
Промова Папи Франциска до учасників пленарного засідання Конгрегації у Справах Інституцій Богопосвяченого Життя та Спільнот Апостольського Життя

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:11 Понеділок 0 57 Папа Франциск вилетів до Латинської Америки