Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
10:06 Четвер 0 966
30-11-2017, 10:06

Адвент удома з дітьми

Святкування Різдва в родині: Адвентовий календар – прекрасна сімейна традиція.
Всі хочуть жити в країні, де панує справедливість, повага, доброта, любов. Такі якості людини потрібно закладати з дитинства. Незабаром Адвент – чотири тижні очікування Різдва Христового. Як би ми не назвали цей період, але його з нетерпінням чекають діти.
Чому ми, дорослі, часто розуміючи важливість цього часу, не досить глибоко переживаємо цей час?
Значно допомагають передріздвяні навчання в Церкві, які виривають нас з рутини життя і налаштовують на очікування найпрекраснішого дійства – народження Ісуса. Але часто так буває, що Різдво перетворюється на звичайне застілля в день свята, яке нічим не відрізняється від інших. Відчуваємо сум, що щось пропустили та недодали дітям, адже час спливає непомітно. Діти ростуть дуже швидко — колись вони поїдуть до іншого міста на навчання, залишаться там жити, одружаться, і ми, розмовляючи з ними через скайп, будемо жалкувати, що колись приділяли їм мало часу…
Дорослі можуть долучитися до створення свята і незабутніх вражень дитинства вже сьогодні. Створіть свято дітям, грайте разом, розповідайте біблійну історію Різдва, долучайте дітей до добрих справ. Розповідайте, що ми щодня зустрічаємо Ісуса... в близьких і далеких людях, які мають потребу в любові і їжі, теплі й допомозі, які в лікарні чи боргах. Люди в потребі зустрічають Ісуса, коли до них неочікувано хтось проявив тепло, любов, допомогу, участь, розраду. Він ближче, ніж думаєш і перестріне тебе вже завтра!


Отож, готуючись до Різдва, ми можемо зробити разом з дітьми вертеп або календар очікування Різдва, так званий Адвентовий календар.Суть такого календаря полягає на підготовці маленьких подарунків для дитини на кожен день періоду Адвенту. Діти з нетерпінням чекають нового дня, адже їх чекає новий сюрприз. Проте, є одна умова для його отримання – разом з подарунком діти отримують завдання, яке мають виконати в цей день. Ну а завдання можуть бути різними: від вивчення вірша до миття посуду, або допомоги однокласнику. Та й сам календар можна оформити по-різному – зробити 28 конвертиків з паперу, або докласти більше зусиль, як герої нашого відео.
Спільні справи дуже зближують родину. Ваші діти запам'ятають це на все життя і передаватимуть цей безцінний досвід своїм дітям!

Джерело: Світло життя

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Сім'я, батьки й діти 17:42 Середа 0 905 Чи віруючий так працює?

Кожен християнин покликаний освятити не тільки самого себе, але і освятити світ через євангелізацію. Документи Собору, а також апостольське повчання Павла VI, Evangelii nuntiandi, розкривають два суттєвих аспекти євангелізаційної місії Церкви.