Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Латинського Патріарха Єрусалима нагороджено премією Арафата
12:34 Вівторок 0 37
14-11-2017, 12:34

Латинського Патріарха Єрусалима нагороджено премією Арафата

Патріарх-емерит Єрусалима Мішель Саббах став лауреатом премії Арафата. Нагороду 84-річному арабському ієрархові присудили за «виняткове служіння в Палестині та в Єрусалимі». Крім латинського єпископа, премії був також удостоєний Верховний муфтій Єрусалима Мухаммед Ахмед Хусейн.
 

Церемонія нагородження відбулася 10 листопада в Палаці культури Рамалли – адміністративного центру Палестинської Автономії. Фонд Арафата заснував нагороду 2017 року, через 13 років після смерті лідера. Вручив її Прем'єр-міністр Палестинської Автономії Рамі Хамдалла.

У промові Мішель Саббах закликав палестинських лідерів просити в Бога мудрості, щоб уможливити встановлення миру. «Ми, як і раніше, переживаємо глобальну бурю, яка загрожує нам і всьому регіонові, – сказав колишній очільник католиків латинського обряду на Святій Землі. – Всемогутній Бог говорить про світ, але князі світу цього говорять про війну». Патріарх також висловив надію, що мрія про палестинську державу, символом якої був Ясір Арафат, стане реальністю.

Джерело: sib-catholic.ru

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:55 Вівторок 0 182 Розпочалася реставрація оборонного храму Святої Трійці в с. Соколівка
15 листопада цього року – історичний день. Вперше з 1944 р. розпочалися реставраційні роботи в оборонному храмі Святої Трійці в с. Соколівка Жидачівського р-ну Львівської обл.