Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » «Любімо не словом, а ділом». I Всесвітній день убогих
09:55 Середа 0 188
15-11-2017, 09:55

«Любімо не словом, а ділом». I Всесвітній день убогих

«Любімо не словом, а ділом» – цим закликом починається послання Папи Франциска до першого Всесвітнього дня убогих, який він встановив минулого року на завершення Ювілею Милосердя. Вперше День убогих буде відзначатись 19 листопада 2017 року, в ХХХІІІ звичайну неділю літургійного року – тобто в неділю перед святом Христа, Царя Всесвіту.Святий Отець підкреслює, що в ситуації поширення бідності серед великої частини суспільства всі ми покликані допомогти знедоленим. Не можна залишатися байдужими й миритися з таким станом речей. Питання вбогості має стати центральним – насамперед для християн. Папа закликає принаймні цього дня відчинити двері своїх домівок для бідних.
Запрошуємо долучитися до організації та святкування І Всесвітнього дня убогих, який відбудеться 19 листопада, в неділю, з 16:00 до 19:00 в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. На вечір запланована святкова молитва під головуванням єпископ Віталія Кривицького, а після неї – спільна вечеря з нужденними міста Києва.
Ми потребуємо вашої допомоги!

Як допомогти?
поширити інформацію про подію
особисто взяти участь в підготовці і святкуванні (17 листопада о 19:00 – обов’язкова організаційна зустріч для волонтерів)
зробити будь-яку пожертву на святкову вечерю
приготувати десерт.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 10:24 Понеділок 0 830 Дорогі жінки, знайдіть час для Бога і для себе!
Сестри гоноратки запрошують всіх охочих жінок (вік учасниць не має значення) відкрити красу і послання, які передають жінки на сторінках Святого Письма. Цикл реколекцій "Жінки Біблії" покликаний у світлі Божого слова допомогти краще зрозуміти себе як жінку та придивитись до життєвих історій, які переживали наші попередниці кілька тисячоліть тому.