Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » «Любімо не словом, а ділом». I Всесвітній день убогих
09:55 Середа 0 601
15-11-2017, 09:55

«Любімо не словом, а ділом». I Всесвітній день убогих

«Любімо не словом, а ділом» – цим закликом починається послання Папи Франциска до першого Всесвітнього дня убогих, який він встановив минулого року на завершення Ювілею Милосердя. Вперше День убогих буде відзначатись 19 листопада 2017 року, в ХХХІІІ звичайну неділю літургійного року – тобто в неділю перед святом Христа, Царя Всесвіту.Святий Отець підкреслює, що в ситуації поширення бідності серед великої частини суспільства всі ми покликані допомогти знедоленим. Не можна залишатися байдужими й миритися з таким станом речей. Питання вбогості має стати центральним – насамперед для християн. Папа закликає принаймні цього дня відчинити двері своїх домівок для бідних.
Запрошуємо долучитися до організації та святкування І Всесвітнього дня убогих, який відбудеться 19 листопада, в неділю, з 16:00 до 19:00 в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. На вечір запланована святкова молитва під головуванням єпископ Віталія Кривицького, а після неї – спільна вечеря з нужденними міста Києва.
Ми потребуємо вашої допомоги!

Як допомогти?
поширити інформацію про подію
особисто взяти участь в підготовці і святкуванні (17 листопада о 19:00 – обов’язкова організаційна зустріч для волонтерів)
зробити будь-яку пожертву на святкову вечерю
приготувати десерт.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 14:32 Четвер 0 87 Запрошуємо дівчат на реколекції у стилі «Lectio Divina» в Борисполі Вона жила у світі, у якому ще не було гріха та хвороби. Вона бачила рай. Вона добре знає відчуття, коли тіла торкається Творець. Вона спілкувалася з Богом віч-на-віч, без перешкод. Нею милувався перший чоловік. Вона справжня жінка і знає, для чого була створена та яке завдання отримала від Бога. Послухати Єву цікаво, це одна з найнезвичайніших героїнь у Біблії.