Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » У Ватикані перебуває з візитом Єрусалимський православний Патріарх Теофілос ІІІ
09:41 Понеділок 0 120
23-10-2017, 09:41

У Ватикані перебуває з візитом Єрусалимський православний Патріарх Теофілос ІІІ

Від 22 до 25 жовтня у Ватикані з офіційним візитом перебуває греко-православний Патріарх Єрусалиму Теофілос ІІІ, який у понеділок, 23 жовтня 2017 р., зустрінеться з Папою Франциском.
Про це повідомляє Папська Рада сприяння єдності між християнами, пригадуючи що Папа і Патріарх вже двічі зустрічалися 2014 року: під час паломництва Святішого Отця до Святої Землі у травні та під час молитви за мир, що відбулася у Ватиканських садах у червні.
Перебуваючи у Римі, Блаженніший Теофілос ІІІ зустрінеться також із відповідальними за міжнародну політику Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном та архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером, з кардиналом Куртом Кохом, Головою Папської Ради сприяння єдності між християнами, та кардиналом Жаном-Луї Тораном, Президентом Папської Ради міжрелігійного діалогу.

Джерело: Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:59 П'ятниця 0 49 Папа Франциск відвідав польову поліклініку біля площі Святого Петра
У четвер, 16 листопада 2017 р., пополудні, Папа Франциск несподівано прибув до солідарної польової поліклініки, оснащеної на площі Пія ХІІ, що поблизу ватиканської площі Святого Петра. Мова йде про медичний комплекс, оснащений з нагоди Всесвітнього дня бідних, який відзначатиметься 19 листопада.