Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва до святого Архангела Михаїла
21:00 П'ятниця 0 1 634
29-04-2022, 21:00
Молитви 1 634 0

Молитва до святого Архангела Михаїла

8 травня припадає річниця об'явлень святого Архангела Михаїла на горі Ґарґано в Італії, що сягають корінням V століття. Пропонуємо помолитись своєрідну новенну до цієї дати. Знаємо, що зараз в Україні точиться і духовна битва, у якій могутніми союзниками для нас є ангели, а особливо Архангел Михаїл, який є покровителем України та нашої столиці. 
День перший

Святий Архангеле Михаїле, який сповнений віри, смирення, вдячності та любові, не піддаючись нашіптуванням збунтованого Люцифера і всіх занепалих ангелів, залучивши решту небесного воїнства до захисту Божої справи, Ти отримав повну перемогу. Благаємо Тебе, випроси нам благодать розкриття всіх пасток диявола і відбиття всіх нападів диявола, аби ми за твоїм прикладом, перемігши, могли одного дня заслужити на славне місце, з якого вони були безповоротно скинуті. Амінь.   

Отче наш ... Радуйся, Маріє ... Слава Отцю ... 

Молитва до Архангела Михаїла:
Святий Архангеле Михаїле, борони нас у боротьбі проти підлості і пасток злого духа, будь нашою охороною. Нехай Бог приборкає його, просимо покірно. А Ти, Князю небесного війська, сатану та інших злих духів, котрі кружляють по світу, щоб погубити душі, міццю Божою кинь до пекла. Амінь.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.