Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Кава: «Не зневірюйтеся, не опускайте рук, не припиняйте молитися»
10:00 Середа 0 234
25-05-2022, 10:00

Єпископ Кава: «Не зневірюйтеся, не опускайте рук, не припиняйте молитися»

Своїми роздумами про час війни, який зараз переживаємо, ділиться єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFMConv. 
«90 днів боротьби за право мешкати у власному домі, у власній країні. 90 днів героїчного протистояння. 90 днів війни за Свободу. Чи думали ми до 24 лютого, що знову будемо проливати кров за те, що здавалося таким незмінним і очевидним, як наша Незалежність? Ні. Чи думав світ після 24 лютого, що Україна протримається у цій війні так довго? Ні.

Але, на жаль, Україна платить сьогодні дуже високу ціну за те, що їй і так належить, і на щастя – Україна все ще стоїть. Ми все ще стоїмо. І стримуємо ворога силою нашої віри в Бога, нашої довіри до Нього і незламністю духа нашого війська, за яке ми усі молимося.

Сьогодні ми відчуваємо втому, злість, багато хто відчуває ненависть і гнів. Війна виснажує нас усіх. Новини з окупованих територій розбивають нам серце, а смерть кожного нашого воїна це наш спільний біль. Але прошу вас, не зневірюйтеся, не опускайте рук, не припиняйте молитися. Перед нами ще довгий шлях, але з нами Бог і ЗСУ! І нам теж треба залишатися з Богом і підтримувати наших воїнів», – написав єпископ Едвард на своїй сторінці у Facebook.
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.