Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Дніпровські римо-католики відсвяткували річницю створення храму святого Йосипа (Відео)
12:48 Понеділок 0 209
23-10-2017, 12:48

Дніпровські римо-католики відсвяткували річницю створення храму святого Йосипа (Відео)

21 жовтня, відбулися урочистості з нагоди святкування 140-ї річниці побудови римсько-католицького храму святого Йосипа в Дніпрі. Урочисту Святу Месу провадив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло.

Храм святого Йосипа єдине у Дніпрі римсько-католицьке сакральне місце. Храм побудували ще у 1847 році, а у 1848 - освятили.


"Будівлю ми отримали у 2011 році. Через вдале розташування (на центральній площі міста за адресою Дмитра Яворницького, 91) на приміщення зазіхали приватні підприємства, тому до того часу наша парафія перебувала в невеличкій каплиці неподалік. Дякуємо міській владі за допомогу, зараз ми почуваємося як вдома. У храмі функціонує опалення та існують належні умови для життя", - розповів священик храму брат Леонід.Зі слів священнослужителів, храм - єдина споруда у Дніпрі, побудована у готичному стилі. Ще однією особливістю є статуя італійського святого Падре Піо.«Наразі з-поміж наших парафіян переважають українці. Зустріти вірян німецького та польського походження можна вкрай рідко. Храм завжди відкритий для всіх бажаючих. Служби правляться щоденно зранку та ввечері», - зазначив брат Леонід.


На святкування річниці завітали отці православної церкви та римо-католицькі священики з Запоріжжя, Нікополя та Харкова.


Крім того, приєдналися представники лютеранської церкви. Серед світських гостей був присутній Генеральний консул Німеччини з дружиною.Автор: Людмила СТУПАК
Фото: Павел Некрітін
За матеріалами: dniprograd.org

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:53 Четвер 0 172 Домініканський круглий стіл в Університеті ім. М. П. Драгоманова
15 листопада 2017 року, коли Католицька Церква згадує, а домініканці особливо вшановують єпископа й доктора Церкви святого Альберта Великого, студенти факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.