Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа молитиметься про мир з українськими сім'ями
14:00 Четвер 0 251
26-05-2022, 14:00

Папа молитиметься про мир з українськими сім'ями

У молитві перед статуєю, встановленою в намірі припинення Першої світової війни, з Папою Франциском єднатимуться українські сім’ї, а за допомогою засобів комунікації – санктуарій в Зарваниці.
Про це пише Vatican News.

Місяць травень, який у католицькій традиції особливим чином присвячений молитві до Пресвятої Богородиці, цього року розпочався закликом Папи Франциска, виголошеним у контексті війни в Україні, молитися в намірі миру, зокрема, щоденно молячись Розарій. На завершення цього місяця Святіший Отець бажає запропонувати знак надії для світу, пораненого війною та насильством, яке не припиняється також і в інших частинах світу. Тому у вівторок, 31 травня 2022 року, о 18:00 римського часу, він очолить молитву Розарія перед статуєю Марії Цариці миру в римській базиліці Santa Maria Maggiore.

До молитви залучені санктуарії в усьому світі, зокрема, в тих країнах, які уражені війною або політичною нестабільністю, що є джерелом насильства. Одночасно зі Святішим Отцем завдяки потоковій трансляції молитву промовлятимуть у соборі Зарваницької Матері Божої в Україні, соборі Пресвятої Богородиці Спасіння в Іраку, катедрі Марії, Цариці Аравії в Бахрейні, а разом з ними – відомі міжнародні Марійські святині на всіх континентах.

У Папській базиліці Пресвятої Марії разом з Папою десятки Розарію промовлятиме українська сім’я, люди, що мають відношення до жертв війни, військові капелани. Дієцезію Папи представлятимуть діти й підлітки, що отримали перше Святе Причастя та Миропомазання, скаути, римські парафії, посвячені Діві Марії Цариці миру. В молитві єднатимуться також представники української громади Риму, скаути, молодь з Марійського товариства, представники силових структур Ватикану та члени Римської Курії.

Статуя Марії Цариці миру була встановлена з ініціативи Папи Бенедикта XV, щоб випрошувати у Пресвятої Діви закінчення першої світової війни. Богородиця зображена з Дитям Ісусом у правій руці, що тримає оливкову гілку, в той час як ліва рука піднесена в наказовому жесті як заклик зупинити війну. У підніжжі зображені квіти як знак розквіту життя з настанням миру. Існує звичай, що вірні залишають біля стіп записки зі своїми проханнями.

Перед початком молитви Папа покладе букет квітів та своє особливе намірення.
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.