Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про кліматичні зміни: Необхідні швидкі та ефективні відповіді
16:06 Понеділок 0 340
23-10-2017, 16:06

Папа про кліматичні зміни: Необхідні швидкі та ефективні відповіді

Кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, взяв участь у відкритті Міжнародного саміту «Вода і клімат. Великі ріки світу в співставленні», що від 23 до 25 жовтня 2017 р. відбувається у Римі, зачитавши побажання від Папи Франциска.
Звертаючись через одного із своїх найближчих помічників до учасників міжнародної зустрічі, покликаної окреслити шляхи, через як цінний дар води буде збережений задля майбутнього людства, Святий Отець висловлює побажання, щоб спільні зусилля, спрямовані на підвищення чутливості міжнародної спільноти щодо невідкладних проблем найважливіших річкових басейнів світу, не лише привели до практичних рішень, але також вказали на потребу якомога інтегрованішого підходу з оглядок на підтримку розвитку й поширення «культури дбання».

Понтифік сподівається, що вдасться знайти швидкі та ефективні відповіді на загрози, які кліматичні зміни створюють для наших братів і сестер у найуразливіших країнах. Ввіряючи рішення саміту проводові Всемогутнього, Папа молиться про дари мудрості й витривалості для його учасників та всіх тих, хто заанґажований у розвиток більшої уваги до нашого спільного дому.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Жодна фізична чи психічна вада не є перешкодою для зустрічі з Христом
Папа Франциск про важливість священицького братерства
Папа про роль громадянського суспільства в стосунках з державою та ринком

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:14 Вівторок 0 61 Папа: Який безкорисливий дар можемо зробити сьогодні? «Погляньмо на свої руки, часто порожні без любові, та спробуймо сьогодні подумати про безкорисливий дар, який можемо зробити», – заохотив Папа Франциск через Твіттер у понеділок, 14 січня 2019 року.