Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Марії, Помічниці вірних, ввіряємо прагнення миру України
09:01 Четвер 0 161
26-05-2022, 09:01

Папа: Марії, Помічниці вірних, ввіряємо прагнення миру України

Вітаючи паломників наприкінці загальної аудієнції в останню середу травня, Папа Франциск побажав, аби Божа Мати навчила нас солідарності з тими, хто переживає випробування трагедією війни.
Про це пише Vatican News.

«У вівторок ми відзначали спомин Пречистої Діви Марії, Помічниці християн. Особливим чином ввіряймо Їй у наших молитвах прагнення миру України та всього світу. Нехай же Божа Мати навчить нас солідарності з тими, хто переживає випробування трагедію війни та здобуде примирення між народами», – сказав Папа Франциск, звертаючись наприкінці загальної аудієнції в середу, 25 травня 2022 року, до паломників з Польщі, від щирого серця їх благословляючи.

Ісус не залишив нас

У своїх побажаннях паломникам Святіший Отець також присвятив кілька слів урочистості Вознесіння. Зокрема, вітаючи німецькомовних паломників, він сказав: «Урочистість Вознесіння, що вже недалеко, нагадує нам про те, що Ісус Христос повернувся до Отця, де перебуває по Його правиці, але не залишив нас самотніми. З неба Він близький з нами у новий спосіб, бо через Святого Духа Він живе у наших серцях. Бажаю вам відчувати цю Його присутність у кожній хвилині життя».

Скеровуючи наприкінці окрему думку до похилих віком, молоді, хворих і молодят, Папа також послався на Вознесіння, нагадавши про те, що підносячись на небо, Ісус залишив доручення всій Церкві: «Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи… навчаючи берегти те, що я вам заповідав». «Нехай же дбання про те, щоб інші пізнавали Христове слово та радісне свідчення цього слова буде ідеалом і турботою кожного, відповідно до життєвого стану», – побажав він.
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.