Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Мистецтво – за життя! Незвичайна статуя у Римі
17:01 Субота 0 206
28-05-2022, 17:01

Мистецтво – за життя! Незвичайна статуя у Римі

Богородиця з ненародженим Дитям авторства Тімоті Шмальца встановлена у римському храмі Сан-Марчелло-аль-Корсо, інша копія буде встановлена також у столиці США.
Про це пише Vatican News.

У неділю, 29 травня 2022 року, архієпископ Вінченцо Палья, Голова Папської Академії «За життя» поблагословить спеціальний монумент на захист життя – статую Богородиці з ще ненародженим дитям, яка розміщена в римському храмі Святого Маркела, що в центральній частині міста.


Ця скульптура є дарунком для італійського Руху на захист життя. Її автором є відомий скульптор канадського походження Тім Шмальц, який також є автором пам’ятника мігрантам «Неусвідомлені ангели», що стоїть на площі Святого Петра, та скульптури «Бездомний Ісус», що встановлена в різних містах, а також біля входу до Апостольської Елемозінерії. Він зазначає, що «сьогодні як ніколи, на тлі дебатів, що розпочалися в Сполучених Штатах, ця скульптура, що тепер встановлена в Римі, а також буде поставлена в США, набирає ще більшого сенсу».
«Бездомний Ісус» у Торонто

«Я хочу використовувати мистецтво для того, щоби переконувати людей, нагадувати всім, що життя є прекрасним», – додає скульптор, пояснюючи, що саме тому хоче, щоб ця статуя стояла на добре видному місці. Зокрема, монумент, призначений для США, відвідавши різні міста, буде встановлений у Вашингтоні, столиці країни. Його інавгурація запланована на 5 червня.

У коментарі, наведеному в комюніке про цю ініціативу, архієпископ Палья наголошує на необхідності докладати зусилля, спрямовані на те, «щоб жінка (а також пара), отримувала всю можливу підтримку для запобігання абортові, перемагаючи ті труднощі, також і економічні, що спонукають до переривання вагітності».

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.