Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці
18:01 Середа 0 623
25-11-2020, 18:01

Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці

Заступник Міністра іноземних справ Республіки Білорусь Сергій Олійник і Апостольський Нунцій архієпископ Анте Йозіч під час чергової зустрічі підтвердили взаємне зацікавлення в активізації співпраці.
Про це повідомляє СКГ з посиланням на прес-службу МЗС Білорусі.   

«Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного та підтвердили взаємне зацікавлення в активізації білорусько-ватиканської співпраці», — повідомляють на офіційній сторінці відомства.


Папа Франциск призначив хорватського архієпископа Анте Йозіча Апостольським Нунцієм у Білорусі в травні цього року. 11 жовтня архієпископ прибув до країни.

Нагадуємо, під час вручення вірчих грамот новому Апостольському Нунцію, 3 жовтня, президент Олександр Лукашенко повідомив, що розраховує на консолідуючу та конструктивну роль Католицької Церкви у білоруському суспільстві.  

Новини зі світу 13:02 Вівторок 0 198 Папа: Мрія Мартіна Лютера Кінга не втратила своєї актуальності У посланні з нагоди Дня Мартіна Лютера Кінга, скерованому на ім’я доньки пастора та правозахисника, Глава Католицької Церкви стверджує, що можемо спільно трудитися над тим, щоби будувати спільноту, що ґрунтується на справедливості та братерській любові.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.