Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Ще один католицький священик викрадений на півдні Нігерії
12:05 Понеділок 0 131
2-10-2017, 12:05

Ще один католицький священик викрадений на півдні Нігерії

Ще один католицький священик викрадений на півдні Нігерії. Отець Лоуренс Адороло з католицького храму Св. Бенедикта в Окпелла в штаті Едо став жертвою викрадення, повідомило інформаційне агентство Fides.
«О. Адороло повертався з Аучі в свою парафію, в католицьку церкву Св. Бенедикта, в Окпелу, коли його викрали бойовики недалеко близько 6 години вечора в середу, 27 вересня», - повідомив монсеньйор Габріель Дуніа, єпископ Аучі.

Засуджуючи викрадення священика, охарактеризоване як «огидний акт», єпископ повідомив, що «викрадачі встановили контакт з парафією для викупу, але Церква не платить викуп». Єпископ Дуніа повторив, що підтверджує лінію, прийняту нігерійською єпископською конференцією, яка відхиляє будь-яку вимогу викупу.

«Дієцезія закликає до беззастережного звільнення священика. Ми відслужимо Месу за безумовне звільнення священика», - запевнив єпископ.

Тільки в цьому році, щонайменше, троє священиків були викрадені на півдні Нігерії. Самуель Оквуідегбе, священик-єзуїт, був викрадений 18 квітня на дорозі, що сполучає Бенін-Сіті з Онітша, але потім був випущений на свободу 22 квітня. 18 червня поліція звільнила священика Чарльза Нвачукву з єпархії Окігві в штаті Імо (на південному сході Нігерії), який був викрадений 16 червня. Найдраматичнішим епізодом є викрадення і вбивство 1 вересня священика Кіріакуса Онункво в штаті Імо. Його тіло було знайдено 2 вересня близько села Омумі. Немає жодних звісток вже протягом двох років про священика Габріеле Ояка із Згромадження Святого Духа, викраденого 7 вересня 2015 р. штаті Когі.
Джерело - Католицький оглядач з посиланням на Сибирская Католическая газета

По темі:
На архієпископа в Бразилії вчинили збройний напад з метою пограбування
Нігерія: причиною стрілянини в храмі став конфлікт усередині наркомафії - джерело
Співчуття Папи Франциска у зв’язку із збройним нападу на католицький храм в Нігерії



Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:44 Неділя 0 53 Спільний лист провідників європейських Церков з нагоди Тижня молитов за єдність Як відомо, з 18 по 25 січня проходить Тиждень молитов за єдність християн. Цьогоріч його темою стали старозавітні слова «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі» (Вих 15, 6). Напередодні цьогорічного відзначення, 17 січня 2018 р., президент Ради єпископських конференцій Європи кардинал Анджело Баньяско та президент Конференції європейських Церков англіканський єпископ Крістофер Гілл оприлюднили послання, у якому закликали християн свідчити надію в секуляризованому світі та бути уважними до кожної людини.