Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Свята Меса з делегацією Renovabis у львівській Митрополичій Курії
11:45 Вівторок 0 80
12-09-2017, 11:45

Свята Меса з делегацією Renovabis у львівській Митрополичій Курії

Вчора вранці делегація Renovabis, яка перебуває з візитом в Львівській архідієцезії взяла участь у Святій Месі, яку очолив архієпископ Гайнер Кох, ординарій архідієцезії Берлін. Йому співслужив Митрополит Мечислав Мокшицький, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії та священики, котрі працюють в Курії і ті, котрі прибули разом з делегацією.

Делегація перебуває з візитом щоби оглянути стан реалізації проектів, які фінансуються цією організацією в Львівській архідієцезії та обговорити подальшу співпрацю.У суботу ввечері представники Renovabis разом з архієпископом Гайнером Кохом відвідали Львівську Духовну Семінарії св. Йосифа, іпродовжили свій візит по архідієцезії.

Автор : Андрій Чорний

Джерело: Львівська архідієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:43 П'ятниця 0 59 День Спільноти Руху Світло-Життя у Києві

Збір урожаю розпочато. Осінній День Спільноти тому гарний доказ. Цілісіньке літо учасники Руху Світло-Життя підживлювали, пололи і обробляли від шкідників свої тендітні серця, душі і розум, аби зростати на формаційній ниві і «достигати» для Неба. Отож, Київ, проспект Перова, парафія Марії-Матері Церкви стала 16 вересня місцем зустрічі Руху Світло-Життя Київсько-Житомирської Дієцезії і першим пунктом прийому численних перших плодів літа.