Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Зустріч Рад Конференцій вищих настоятелів і настоятельок РКЦ
15:23 Четвер 0 242
31-08-2017, 15:23

Зустріч Рад Конференцій вищих настоятелів і настоятельок РКЦ

В осередку «Карітас-Олександрівка» Києво-Житомирської дієцезії РКЦ 31 серпня вперше відбулася зустріч Рад Конференцій Вищих Настоятелів та Настоятельок РКЦ.
Зустріч очолив єпископ Віталій Скоморовський – Голова Комісії від справ богопосвяченого життя при Конференції Єпископату України. Також брала участь с. Анна Кліпацька – Заступник Голови Комісії від справ богопосвяченого життя при Конференції Єпископату України.Отець Єпископ звернувся зі вступним словом до Радників, подякував за так важливе і потрібне служіння богопосвячених осіб, яке може не завжди належним способом оцінене Церквою. Єпископ також заохотив зібраних задуматися над кризою покликань та інших питань щодо служіння і співпраці богопосвячених осіб в Церкві в Україні. Робоча зустріч Радників пройшла в дусі єдності, творчих ідеях і в надії на краще служіння Господу у спільнотах.
С. Анна Заінчковська FMA
Фото: сестра Анна Заінчковська FMA
По темі:
Ради настоятелів згромаджень Католицької Церкви латинського та східного обрядів зустрілись у м. Бар
Зустріч Вищих Настоятелів Богопосвяченого життя РКЦ і УГКЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.