Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Netflix» зніме художній фільм про Папу Франциска
11:56 П'ятниця 0 1 340
8-09-2017, 11:56

«Netflix» зніме художній фільм про Папу Франциска

У листопаді в Аргентині розпочнуться зйомки фільму «Папа» («The Pope»), який розповідає про кінець понтифікату Папи Бенедикта XVI, його відставку й початок понтифікату Папи Франциска. Творці стрічки розкажуть про шляхи Хорхе Маріа Бергольо до Престолу Святого Петра і спробують розкрити особистість першого Папи-єзуїта й Папи-латиноамериканця.

Папу Франциска зіграє 70-річний Джонатан Прайс. Уже зараз критики називають такий вибір цікавим, адже остання яскрава роль Прайса, яка запам'яталася глядачам, – це лідер релігійного руху «Горобці» в серіалі «Гра Престолів», побожний і благочестивий чоловік, який захищає бідних і слабких. Імовірно, саме ця роль дозволила компанії «Netflix» розгледіти в ньому кандидатуру на роль Папи Франциска, для якого піклування про бідних і стражденних стало ключовою рисою понтифікату.

Роль Папи Бенедикта XVI дісталася оскароносному Ентоні Гопкінсу.

Режисером фільму стане бразилець Фернанду Мейрелліш, знаний не тільки за художніми, а й за документальними проектами, роботою на телебаченні і в рекламній індустрії. Він був також креативним директором церемонії відкриття Олімпіади 2016 року в Ріо.

За сценарій відповідає Ентоні Маккарті, номінований на Оскар за адаптований сценарій фільму «Всесвіт Стівена Гокінга», за який отримав також нагороду Британської академії.

Джерело - Сибирская Католическая газета з посиланням на Рускатолик.рф


По темі:

«Політика і суспільство» – нова книжка-інтерв'ю з Папою

"Сповідь" - кращий короткометражним фільм Міжнародного католицького кінофестивалю

Чому двоє настільки відмінних між собою Пап рекомендують прочитати «Князь світу цього»?

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.