Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
19:11 Середа 0 108
13-09-2017, 19:11

Мета паломництва — Фатіма

Сьогодні вранці, 13 вересня, українські паломники прибули до Фатіми. До славетного місця об’явлень Діви Марії трьом маленьким пастушкам.

У 100-у річницю цих об’явлень прочани з України молитимуться про мир у нашій державі. На сьогодні це найважливіше і найгарячіше молитовне прохання українців до Матері Божої, яка ціле сторіччя тому прийшла до людей, аби повчити їх, як можна відвернути війни та лиха…

Сьогодні тут зустрінуться всі паломницькі групи, щоби взяти участь у Святій Месі, яку для всіх присутніх очолить кардинал П’яченца, президент благодійної організації «Церква у потребі». А завтра у Фатімі буде день України. Святу Месу для паломників очолить архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, голова Конференції єпископату України. Йому співслужитимуть єпископи та священики з усіх римсько-католицьких дієцезій України.

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська


По темі:

Українці провели історичну Хресну дорогу Люрдом, і зустріли нащадка святого Ігнатія Лойоли

Триває всеукраїнське ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі

«В Ювілейному паломництві Господь через Марію відкриває нам слово Боже для України», – єпископ Ян СобілоЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.