Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Американський священик переобладнав машину швидкої допомоги під сповідальню
16:20 Понеділок 0 251
11-09-2017, 16:20

Американський священик переобладнав машину швидкої допомоги під сповідальню

Американський католицький священик, надихнувшись роботою в лікарні, вирішив придбати машину швидкої допомоги й переобладнати її в мобільну сповідальню.

Отець Майкл Шампейн був лікарняним священиком. Коли Папа Франциск оголосив Ювілейний рік милосердя, він сів перед комп'ютером і написав у пошуковику: «Купити уживану машину швидкої допомоги».

Проглянувши багато варіантів і придбавши один із найдешевших, отець Майкл відремонтував машину й почав використовувати її з самого початку оголошеного Понтифіком Року милосердя. Відтоді в мобільному конфесіоналі висповідалися понад чотири тисячі осіб. Після сповіді священик виписує духовні «рецепти» й дарує розарії.

Мобільна сповідальня паркується в різних місцях: поряд зі спортивними залами, станціями метро, лікарнями. Інформація про те, де й коли перебуватиме сповідальня, доступна у Фейсбуці, на акаунті «Fete Dieu du Teche».

Священик зазначає, що не має ілюзій щодо миттєвих змін в людині після сповіді в таких умовах: «Але, можливо, щось зміниться не зараз, а пізніше», – підсумовує він.Джерело - Сибирская Католическая газета з посиланням на catholic.by, deon.pl


По темі:

США: Трамп помолився за жертв урагану Гарві в єпископальному храмі у Вашингтоні

Католицька школа в Каліфорнії скидає фігури святих

Губернатор Південної Кароліни підписав розпорядження про заборону фінансування абортів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:24 Середа 0 44 Землетрус у Мексиці: співчуття та допомога італійської організації «Caritas»
Італійський відділ організації «Caritas» опублікував прес-реліз з приводу нового сильного землетрусу, що сколихнув Мексику 19 вересня 2017 р., саме в річницю страшного землетрусу 1985 року.