Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Любачів пам’ятає кардинала Яворського
12:01 Четвер 0 164
29-07-2021, 12:01

Любачів пам’ятає кардинала Яворського

25 липня 2021 року у конкатедрі бл. Якова Стрепи в Любачеві відкрили пам’ятну дошку на честь кардинала Мар’яна Яворського. Від 1984 до 1991 рік він був апостольським адміністратором Львівської архідієцезії із місцезнаходженням у Любачові. А також від 1991 до 2008 рік Львівським митрополитом.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


Очолив урочистісь єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFM Conv та проповідь виголосив єпископ Жешувської дієцезії, давній знайомий кардинала Мар’яна. Після Святої Меси єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек, як давній співпрацівник кардинала Мар’яна в Любачові та у Львові відкрив пам’ятну дошку в Любачівській конкатедрі, біля таблиці св. Йоану Павлу II.


Після завершення церемонії було теж відкриття пам’ятної таблиці на новій кільцевій дорозі в Любачеві, яка отримала ім’я Алеї Кардинала Мар’яна Яворського. На цій алеї було висаджено дванадцять яворів, дерев, які спільно садили єпископи, представники уряду, польського парламенту та представники місцевого самоврядування. Любачів вдячний кардиналу Яворському за запрошення в 1991 році до Любачова Папи Йоана Павла II.


Фото: Гжегож Яворський

єп. Мар’ян Бучек

Новини зі світу 09:01 Середа 0 112 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.