Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Генсвайн: нещастя, коли єпископи та священики проповідують самі себе
14:02 Середа 0 242
26-05-2021, 14:02

Архієпископ Генсвайн: нещастя, коли єпископи та священики проповідують самі себе

Архієпископ Георг Генсвайн закликав нововисвячених священиків витривати в Бозі, бути вірними даним обіцянкам і уникати проповідування власних думок.
Особистий секретар Папи-емерита Бенедикта XVI та префект Папського дому 22 травня вранці в Римі уділив священничі свячення 27 дияконам персональної прелатури «Opus Dei».

У своїй проповіді архієпископ Генсвайн зазначив, що на противагу визначенню «прогресивний» слово «витривати» не є популярним. «Це призводить до застою, викликає підозру в слабкості, страху, впертості, огірченні», – сказав він.

Архієпископ Генсвайн наголосив, що витривати – це також рухатися вперед, вірними прийнятому рішенню: залишаюся вірним своєму слову, залишаюся вірним тому, що обіцяв одного дня, навіть у складних умовах, навіть коли доведеться піти проти течії.

Проповідник зазначив, що той, хто приймає священичі свячення, постановив витривати в Господі. Він нагадав, що ніхто не може сам зробити себе священиком, який має провадити людей до Ісуса Христа та заохочувати їх витривати в Ньому, в Його слові. «Бути священником пов’язане з витриванням у Господі, з вірою в Господа», – сказав архієпископ Генсвайн.

Секретар Бенедикта XVI наголосив, що Бог використовує людину, щоб через неї діяти задля людей. «Ця сміливість Бога, Який, знаючи наші слабкості, доручає себе людям і довіряє їм діяти і витривати, є справжньою величчю, що міститься в католицькому священстві», – сказав він.

Звертаючись до нововисвячених священиків, він зазначив, що: «Ваша особа має відійти на другий план вашого священичого служіння. Нещастям є, коли самі священики та єпископи вже не мають відваги проголошувати Євангеліє сильним та цілісним способом, а поширюють власні думки та ідеї. Хіба у нас останнім часом цього не надто багато? А ті, хто навіть хоче винайти нову Церкву, зловживають своїм духовним авторитетом», – застеріг префект Папського дому.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 10:02 Середа 0 113 Архієпископ Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ для дієцезії Хвар у Хорватії Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Хорватії 20-21 вересня на запрошення єпископа Хвара владики Ранки Відовича. 20 вересня Львівський митрополит зустрівся з єпископом Ранко та передав мощі св. Йоана Павла II для кафедрального собору св. Стефана I, Папи і мученика у Хварі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.